مرداد ۲۰, ۱۳۹۹

خدمات هوش تجاری

خدمات هوش تجاری

تجزیه و تحلیل داده ها و گزارش های قابل اعتماد شما را به سمت رشد سریع تر و مداوم تر راهنمایی می کند ، اما آنها نیاز به تحویل و پشتیبانی از شریک با تجربه دارند. این جایی است که Addepto وارد می شود. خدمات اطلاعاتی ما در کسب و کار ما به شما کمک می کنند تا وارد دنیای داده محور شوید و سیستم های تجزیه و تحلیل تجاری فعلی خود را مدرن کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا داده هایی را که جمع آوری می کنید بینش دهید و آن را به سود و اطلاعات ارزشمند تبدیل کنید. Addepto خدمات شرکت Business Intelligence را برای ادغام داده ها (ETL) ، تجزیه و تحلیل حافظه و گزارش های نوآورانه در اختیار شرکت ها قرار می دهد.
خدمات هوش تجاری به شرکتها کمک می کند تا با بکارگیری موفقیت آمیز مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل در سناریوهای تجارت واقعی ، سهم بازار را بدست آورند و سودآوری را افزایش دهند. خدمات هوش تجاری مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل ها را با استفاده از سیستم عامل های مختلف مانند مایکروسافت ، گوگل ، AWS ، اوراکل و فناوری های منبع باز پیاده سازی می کند. گزارش در راه حل های ما با استفاده از ابزارهای سلف سرویس انجام می شود که به کاربران تجاری اجازه می دهد تا از بخش های فناوری اطلاعات مستقل باشند.
در پروژه هوش تجاری ، یک انبار داده یکی از مهمترین بخشهای اکوسیستم پردازش داده است زیرا کنترل یکپارچه سازی داده ها و کارشناسی ارشد مدیریت فرآیند داده ها را کنترل می کند. ادغام بهتر داده ، هماهنگی و کیفیت تحویل بهتر – تجزیه و تحلیل پیشرفته تر ، قابل اعتماد تر و روشنگری امکان پذیر است.
به طور سنتی ، سازمان ها و متخصصان فناوری اطلاعات از فناوری های هوش تجاری استفاده می کردند تا تصویری دقیق از یک تجارت و وضعیت فعلی آن تهیه کنند. امروز ، این عملکرد کافی نیست. سیستم های اطلاعاتی مدرن کسب و کار نه تنها به تصمیم گیری آگاهانه ، حدس های تحصیل کرده و استراتژی هایی را توسعه می دهند – هر روز آنها از انتخاب های مهم و تعیین شده توسط افرادی که شرکت شما را اداره می کنند ، پشتیبانی می کنند. و برای اینکه حقیقت این اطلاعات داده ها را در فرآیندهای عملیاتی خود ادغام کنید ، به سیستمی نیاز دارید که از جریان کاری موجود شما پشتیبانی کند و راه حل های مناسب را برای افراد مناسب در زمان مناسب ارائه دهد.

خدمات هوش تجاری

خدمات هوش تجاری


1) مورد نیاز برای راه حل اطلاعات کسب و کار را جمع آوری کنید.


در همان ابتدای کار ، تیم ما الزامات مربوط به بخشهای تجاری را جمع آوری می کند ، رویکردهای خاص پروژه ، راه حلها و فناوری اطلاعات تجاری را تعیین می کند که به بهترین وجه مناسب سازمان شما باشد. بعد از یک کارگاه مشترک ، ما با استفاده از ابزارهای هوش تجاری و استقرار فناوری تحلیلی چگونه به شما کمک می کنیم تا مشکلات موجود را حل کنید و هم عملکرد تجاری خود را بهبود ببخشید.


2) جمع آوری و ادغام داده ها از منابع مختلف داده


جمع آوری و ادغام داده ها از منابع مختلف داده یکی دیگر از خدمات هوش تجاری است. تیم ما پس از تعیین هدف تجاری ، داده ها را از منابع مختلف (یعنی ERP ، بانکهای اطلاعاتی معامله ای ، سیستم های فایل ، فایلهای مسطح ، اکسل) در یک بانک اطلاعاتی اصلی به نام انبار داده یا سیستم فایلهای بزرگ داده جمع آوری و ادغام می کند تا بتوانید به راحتی بتوانید دسترسی به انواع مختلف اطلاعات از یک مکان و دستکاری آنها.


3) تبدیل ، تمیز و آماده سازی داده ها


تبدیل ، تمیز و آماده سازی داده ها یکی دیگر از خدمات هوش تجاری است. داده های جمع آوری شده و یکپارچه در طی فرآیند بارگیری به یک سیستم پایگاه داده (ETL) تبدیل می شوند ، سپس برای اکتشاف ، آنالیز ad-hoc و مدل سازی آماده می شوند. ما اسکریپت های پردازش داده های بسیار مقیاس پذیر را برای جمع آوری ، تمیز کردن و تبدیل داده ها به یک قالب مناسب پیاده سازی می کنیم. پس از آن ، کاربران تجاری قادر به تجزیه و تحلیل داده ها ، ایجاد نمایش داده های sq-hl sql ، و با استفاده از ابزارهای مدرن هوش تجاری هستند.

خدمات هوش تجاری

4) داده ها را کاوش کنید و بینش بگیرید


همراه با کاربران مشاغل ، مشکلات تعیین شده از طریق نتیجه گیری از فرآیند اکتشاف داده ها با استفاده از تکنیک های داده کاوی و ابزارهای هوش تجاری حل می شوند. راه حل OLAP یا Tabular توسعه یافته به شما کمک می کند تا الگوهای موجود در داده ها را کشف کنید. ابزارهای BI فراتر از دانستن اینکه چه چیزی و چه زمانی اتفاق افتاده است – آنها می توانند با بالاترین احتمال پیش بینی این اتفاق را پیش بینی کنند.


5) تجسم و گزارش داده ها


تجسم و گزارش داده ما یکی دیگر از خدمات هوش تجاری است. داشبوردها و گزارشهای غنی و تجسمی از Business Intelligence ایجاد می کنیم که به اشتراک گذاری مهمترین اطلاعات ، و KPI را در داخل یا خارج از سازمان شما تسهیل می کند. تعامل کاربر را کاهش می دهید و در وقت خود صرفه جویی می کنید در حالی که سیستم هوش تجاری همه چیز را برای شما انجام می دهد. این به شرکتها کمک می کند تا در زمان مناسب تصمیم های شغلی مناسبی را اتخاذ کنند ، و به شما امکان می دهد ضمن بهبود عملکرد KPI ، آگاهانه سازمان ها را مدیریت کنید.

بیشتر بدانید : انواع هوش تجاری