مدرس شو

در قطب هوش تجاری ایران مدرس شوید و به خانواده بزرگ ریسرچیار بپیوندید

کسب و کار در خانه

درآمدزایی

قرار گرفتن رزومه شما در ریسچیار

بدون نیاز به محل کار

عضویت در خانواده بزرگ ریسرچیار

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

فروش محصولات در ریسرچیار

با تدریس در ریسرچیار به دایره المعارف علوم تخصصی کسب و کار و هوش تجاری وارد شوید و به افزایش گستره و دامنه آن کمک کنید

فرایند انتشار محتوا

ریسرچیار یک گروه هوش تجاری تخصصی است؛ لذا تمامی دوره هایی که در آن در حال فروش یا نمایش می باشد مستقیم یا غیر مستقیم به هوش تجاری یا هوشمندی کسب و کار مرتبط است. تمامی دوره های موجود در ریسرچیار تخصصی بوده و هدف ریسرچیار ارائه علوم تخصصی و فوق تخصصی است لذا سطح دوره باید توسط شما به عنوان سطح دوره تخصصی و عمیق در نظر گرفته شود.

اگر قصد دارید به خانواده قطب هوش تجاری ایران بپیوندید باید بدانید که دارید اعتبار خود را بالا می برید. لذا برای کار خود سنگ تمام بگذارید.

دوره هایی که نیازمند مدرس هستند

Mdx
Power Query
power view
جیرا
Sisense
Tibco Software
Qlickview
Management
Board
تجزیه و تحلیل داده
0
رایگان!
0
رایگان!
0
رایگان!

دوره پیشرفته طراحی داشبوردهای مدیریتی در شیرپوینت

0
رایگان!

سوالات شما

ریسرچیار 10 سال است که به صورت تخصصی در حال آموزش هوش تجاری به هنرجویان گرامی می باشد. اما دایره علوم حوزه هوش تجاری به قدری زیاد می باشد که بدون همراهی و کمک شما عزیزان قادر به پوشش تمامی علوم نمی باشیم. لذا هدف ریسرچیار تکمیل علم هوش تجاری در کشور عزیزمان ایران می باشد.
هر زمان که مایل باشید تیکت بزنید تسویه انجام می شود. دقت کنید که از هر فروش 9 درصد مالیات کم می شود که سهم شما 4.5 درصد می باشد

خیر. در صورتی که تمایل دارید به تکمیل علوم حوزه هوش تجاری و هوشمندی کسب و کار کمک کنید ریسرچیار همیشه در خدمت شماست. اما با همراهی شما در ریسرچیار و نه در هیچ منبع دیگری

خیر. هر دوره ای که مستقیم یا غیر مستقیم با هوش تجاری؛ هوش کسب و کار مرتبط باشد می تواند توسط شما پیشنهاد شود. 

تمامی دوره های موجود در ریسرچیار تخصصی بوده و هدف ریسرچیار ارائه علوم تخصصی و فوق تخصصی است لذا سطح دوره باید توسط شما به عنوان سطح دوره تخصصی و عمیق در نظر گرفته شود.

اگر قصد دارید به خانواده قطب هوش تجاری ایران بپیوندید باید بدانید که دارید اعتبار خود را بالا می برید. لذا برای کار خود سنگ تمام بگذارید

اگر ویدیو شما کمتر از 3 ساعت است پیشنهاد می کنیم آن را به رایگان در سایت قرار دهید. دقت کنید که اعتبار شما بالا می رود زیرا دوره شما بیشتر دیده می شود.

پیشنهاد می کنیم اگر دنبال کسب علم هستید دوره تخصصی خود را حداقل 10 ساعته در نظر بگیرید.

بر خلاف باقی وبسایت ها؛ سود فروش 50 50 می باشد.

 

اصلا اینطور نیست. در ریسرچیار حاشیه سود کار بالاست؛ مثلا شرکت ها پس از خرید دوره تمایل دارند که یک نفر از ریسرچیار  برای رفع اشکال یا آموزش در محل مشتری حاضر شود؛  چه کسی بهتر از فردی که دوره را ضبط کرده است؟ لذا 70 درصد از هزینه دریافتی برای فرد و 30 درصد به ریسرچیار تعلق خواهد گرفت.

فرد باید آمادگی برگزاری دوره های حضوری یا آنلاین را داشته باشد.

حذف ویدیوها از سایت فقط در صورتی قابل قبول می باشد که دلیل قانع کننده ای توسط مدرس دوره اعلام شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://researchyar.ir/?p=19763