فوریه 19, 2018

هوشمند سازی سازمان

به نقل از ویکی پدیا منظور از هوش کسب و کار ( Business Intelligence) یا هوش تجاری، مجموعه‌ای از نظریات، روش‌ها، فرایندها، معماری‌ها و فناوری‌هایی است که برای تبدیل داده خام به اطلاعات مفید و معنادار استفاده می‌شود. هوش کسب و کار مقادیر بزرگی از اطلاعات را برای شناسایی و توسعه فرصت‌های جدید بکار می‌گیرد. بهره بردن از فرصت‌های جدید و اعمال یک استراتژی اثربخش می‌تواند مزیت بازار رقابتی و پایداری بلندمدت به ارمغان بیاورد.

داشتن کسب و کاری با حداکثر بهینگی رویای هر شرکت و سازمانی هست. آنچه شرکت ها به دنبال آن هستند نمایش اطلاعات سریع ولی راهبردی و بسیار خاص از وضعیت عمومی شرکت خود می باشد تا بتوانند بهترین تصمیم را در کمترین زمان ممکن بگیرند و نتیجه آن افزایش بهره وری شرکت و در نتیجه سود بیشتر می باشد.

ما این امکان را برای شما فراهم می کنیم. تیم ما با تحلیل روابط موجود در شرکت شما و ارائه گزارشاتی راهبردی در جهت رفتار شرکت شما به مدیران ارشد سازمان ها بیشترین کمک را خواهد کرد. شاید فکر کنید هزینه این کار زیاد است اما متوجه می شوید که هزینه آن به اندازه ساخت و راه اندازی یک سیستم نرم افزاری در شرکت شماست. البته شاید با زمانی بیشتر! و قطعا سودمندتر.

در سیستم های اطلاعات مدیریت، داشبورد ارائه گرافیکی مهم ترین اطلاعات مورد نیاز برای رسیدن به یک یا چند هدف مشخص است؛ که در یک صفحه با دقت و نظم چیده شده اند، تا مدیران بتوانند با یک نگاه وضعیت موجود را نظارت کنند.

داشبورد معمولا از مجموعه ای از عناصر گرافیکی تشکیل شده است و قادر به پیوستن به منابع متنوع می باشد، یعنی اطلاعات را از بانک های اطلاعاتی موجود در سازمان استخراج کرده و به صورت یکپارچه در یک صفحه، نمایش می دهد.داشبورد می تواند برای تمامی بخش های سازمان در نظر گرفته شود، مثل: منابع انسانی، استخدام، فروش، عملیات، امنیت، فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه، مدیریت ارتباط با مشتری و غیره.

چه نرم افزاری این کار را می کنید. ما بسته به پیچیدگی کار شما از نرم افزار های مختلفی مانند SSAS یا سرویس آنلایز ماکروسافت یا متعلقات مربوط به تکنولوژی ماکروسافت مانند Power BI استفاده می کنیم.تکنولوژی های اوراکل گزینه دیگری است . ممکن است کار شما با داشبورد ساز هایی مانند Clique یا تبلیو یا حتی Dundas dashboard راه بیافتد. مهم این است که شما کمترین هزینه را با بهترین خدمات از ما دریافت کنید.

آنچه از ما دریافت می کنید قطعا پشتیبانی فوق العاده کاملی دارد. ما نمی گزاریم حتی یک روز عقب بیافتید.

برخی از شرکت ها داشبورد های مدیریتی ارائه می کنند و شما را محدود به آنها می کنند. گول آنها را نخورید، ابتدا با ما مشورت کنید سپس خریداری کنید.

کلمات کلیدی

هوش تجاری؛ BI ؛ تحلیل های موردی ؛ پرس و جو ؛Query ؛ گزارش ساز؛ پردازشگر تحلیلی آنلاین ؛OLAP؛  هوش تجاری موبایل؛ هوش تجاری بلادرنگ ؛هوش تجاری عملکردی؛ هوش تجاری و سرویس های ابری؛ هوش تجاری متن باز؛ هوش تجاری اشتراکی و هوش منطقه ای ؛نرم افزارهای بصری سازی؛ طراحی نمودارها؛ داده نمایی؛ پلتفرم مجتمع؛ تجزیه و تحلیل پیشرفته؛ داده کاوی؛ تحلیل های پیشگویانه؛ متن کاوی؛ تحلیل های آماری ؛ تحلیل کلان داده ها؛ پروژه های تجزیه و تحلیل پیشرفته؛ کارشناسان داده؛ متخصصین آمار؛ مدل سازی؛ انباره داده ؛ داده گاه؛ دیتامارت ؛ Data mart؛فایل های لاگ؛تحلیل گران کسب و کار؛ متخصصین مدیریت داده؛ رویکردهای هوش تجاری چابک؛ابزارهای خویش خدمت هوش تجاری؛Self-Service BI؛جستجوی داده، گزارش ساز؛ تحلیل های موردی و پرس و جو