چند وقتی هست که از شرکت ها و کمپانی های خیلی بزرگ با من تماس می گیرند و می گن ما نسخه تحت سرور کلیک ویو رو خرید کردیم و حالا قصد داریم به کمک اون داشبورد بسازیم اول از همه به شما بگم که بزرگترین اشتباه شما این هست که برای نسخه سرور پول دادید و دومین مورد اینکه نرم افزار کلیک ویو متاسفانه مثل قبل پر طرفدار و توانمند نیست.

از طرفی کلیک ویو مشکل بزرگی که دارد این است که دیتابیس آن قابل رویت نیست لذا نگهداری و توسعه این داشبورد و داشبورد های مشابه که با این نرم افزار ساخته می شود سخت و در مواردی غیر ممکن می شود

امروز شخصی از یک کمپانی دولتی با من تماس گرفت و گفت که برای خرید نسخه سرور کلیک ویو ۲۰ میلیون تومن پول ناقابل خرج کرده است و جالب است بدانید که آن شرکت یک کمپانی خیریه بود. خود این فرد هم ازعان داشت که اشتباه کرده

دل من خیلی سوخت زیرا آنها پول مردم را خرج چیزی کرده بودند که نمی دانستند. با آنها قرار گذاشتم و قرار شد آنها را کمک و راهنمایی کنم اما روی صحبتم با شما عزیزانی است که بعد از از مدتی تحقیق و تفحص تصمیم به خریداری نسخه سرور کلیک ویو کرده‌اید.

لطفاً این را در نظر بگیرید که مایکروسافت و اوراکل هر دو دو شرکت های خیلی بزرگ در زمینه هوش تجاری هستند و دستاوردهای بی نهایتی داشتند کلیک ویو تنها یک داشبورد ساز ساده و شاید مزخرف است اگر قصد انجام کار حرفهای دارید اگر قصد توسعه و رشد نرم افزار خود را دارید. اگر می خواید وسط کار اذیت نشید سمت این نرم افزار نرید. الان واقعا نمی خوام در خصوص مزایا و معایب استفاده از کلیک ویو صحبت کنم ولی بدونید می ارزه یه تماس بگیرید و در خصوصش صحبت کنید. شماره من 09367938018 مقیمی هستم.

من سالهاست در زمینه هوش تجاری کار کردم و انواع و اقسام روش ها و نرم افزارهای هوش تجاری را بررسی کردم یادم هست چند سال پیش بانک ملی ایران با هدف حذف کلیک ویو نرم‌افزاری که ما به آنها پیشنهاد کرده بودیم را انتخاب و لانچ کرد. نمونه زیاد هست؛ قبل از تصمیم گیری لطفاً با من تماس اندکی بگیرید تا شما را راضی کنم که سمت این نرم افزار نروید شرکت های مختلف در حال جداسازی خود از این نرم‌افزار هستند.

کلیک ویو