آموزش تخصصی هوش تجاری ( رویکرد تضمین شده و با بیشترین کیفیت)

شما در دوره آموزش تخصصی هوش تجاری ابتدا یاد می گیرید که چطور از هوش تجاری درآمد کسب کنید؛ سپس تفکر هوشمندی کسب و کار را فرا میگیرید. پس از آن دیدگاه خودتون رو از دیتابیس های تک بعدی (OLTP) به چند بعدی (OLAP) فرا می برید. این قسمت از کار بسیار سخت و نیاز به ممارست و نیازمند یک استاد راه است. پس از آمادگی شما؛ نوبت می رسد به آشنایی با انواع نرم افزارهای هوش تجاری؛ چه نرم افزار های پر طرفداری مانند پاور بی آی و چه داشبورد ساز هایی مانند دونداس. من به شخصه در سازمان های بزرگ دیدم که از همه علومی که قصد آموزش دارم بهره گرفته شده و همه این علوم برای شما نیاز می باشد

قبل از آماده سازی این دوره ( دوره کامل تضمینی هوش تجاری با رویکرد کسب درآمد در داخل و خارج از کشور) ؛ تمام وبسایت های داخلی را مطالعه کردم و مطمئن شدم علومی که قصد آموزش آن را دارم در هیچ پکیجی یکپارچه نشده است. هدف ما در این دوره نه تنها آشنایی شما با سیستم ها و نرم افزارهای هوش تجاریست بلکه هدف ما تماما رویکرد عملی و با دیدگاه بازار کار است. شما می توانید روی یک استاد همیشه آنلاین جهت مشاوره آنلاین 24 ساعته نیز حساب کنید. تضمین میکنیم بعد از گذراندن این دوره یک نرم افزار هوش تجاری را از صفر تا صد پیاده سازی کنید و به راحتی بتوانید در شرکت های داخلی و خارجی مشغول به کار شوید.

مخاطبان دوره آموزش هوش تجاری

هدف دوره آموزش تخصصی هوش تجاری

هدف از آموزش تخصصی هوش تجاری شناخت موضوعات و مزایای روش های جدید هوش تجاری در مدیریت و توانایی کامل ساخت و طراحی چنین پروژه هایی می‌باشد. علاقه مندان این حوزه باید نسبت به مطالب و مباحث فناوری اطلاعات و ارتباطات روش درست و مستقلی داشته باشند و علاوه بر این باید با موضوعات مربوط به کسب و کار هم اطلاع داشته باشند و آنها را در مسیر درست استفاده کنند.

مطالبی که در آموزش تخصصی هوش تجاری وجود دارد به مدیران کمک میکند تا با اخذ این اطلاعات و بهره مندی از منابع مالی و انسانی سازمان در جهت افزایش کیفیت تصمیم گیری ها و بهره مندی از یافته های مربوط به این حوزه ، سازمان کسب و کار خود را به سود بالایی برسانند.

برنامه نویسان با آموزش تخصصی هوش تجاری به راحتی می‌توانند مفاهیم مربوط به کسب و کار آشنایی پیدا کنند و آنها را در پروژه هایی مربوط به این حوزه استفاده کنند.

در نتیجه میتوان گفت که هدف اصلی این آموزش آشنایی با مفاهیم کاربردی هوش تجاری و شاخص های توسعه و پیشرفت در سازمان های مربوط به این حوزه بوده است و در کنار این آموزش ، به آموزش های عملی کلاسی هم باید پرداخته شود.

روش تدریس آموزش تخصصی هوش تجاری

از آنجایی که تمام افرادی که در این حوزه تدریس میکنند افراد متخصص هستند باید در مسیر این آموزش به تجربیات و تحصیلات مدیران هم توجه خاصی شود تا آموزش این افراد در سمت کاربردی ذهن شما پیش رود. در ضمن همه اساتید حوزه مجرب بوده و حداقل در یک پروژه ملی شرکت داشته اند. ( رزومه اقای مقیمی را مطالعه کنید.)

روش تدریس این آموزش اکثرا عملی بوده و اگر بحث تئوری مطرح شود آن هم در جهت آشنایی با مباحث عملی این حوزه می باشد. در این آموزش ها سعی میشود به صورت گروهی انجام شود تا اثر بخشی آموزش ها موثر تر باشد.

محتوای دوره آموزش تخصصی هوش تجاری

آموزش تخصصی هوش تجاری پنج شاخص مربوط به حوزه ی کسب و کار می‌باشد  که عبارتند از :

این آموزش تخصصی هوش تجاری طبق استانداردهای آموزشی تجاری موسسات مختلف کل دنیا و باتوجه به ذائقه مخاطبین کشور ما طراحی شده است.

دوره های مرتبط

دوره کامل تضمینی هوش تجاری با رویکرد کسب درآمد در داخل و خارج از کشور

آنالیز داده و هوش تجاری یکی از پردرآمدهای شغل های دنیا چه در داخل کشور و چه خارج از کشور است. ما در دوره آموزشی  صفر تا صد هوش تجاری را به صورت تضمینی آموزش میدهیم.

دوره کامل مقدماتی آموزش هوش تجاری

به صورت تئوری مفاهیم و مبانی ساخت انباره داده را فرا می گیرید و دو نمونه را پیاده سازی و استفاده می کنید.

دوره آموزش SSAS یا سرویس آنالیز ماکروسافت

 

دوره آموزش SSAS شامل  آموزش کامل تمامی مباحث آنالیز داده و ساخت کیوب در سرویس آنالیز

دوره آموزش SSIS یا سرویس یکپارچه ساز ماکروسافت

دوره غیر حضوری SSIS شامل آموزش کامل تمامی مباحث ای تی ال (ETL ) داده ها به صورت کاملا عملی در محیط عملیاتی و مطابق با تکنولوژی های روز دنیا

 

آموزش کامل دوره غیر حضوری SSRS یا سرویس نمایشگر ماکروسافت

دوره آموزش SSRS شامل آموزش کامل تمامی مباحث مربوط به نمایش اطلاعات در محیط SSRS به صورت کاملا عملی در محیط عملیاتی و مطابق با تکنولوژی های روز دنیا